Hakkımızda

Waterhero Su Arıtma Sistemleri, Bursa ve İstanbul’da kurulduğu günden bugüne dek yüksek üretim ve stok kapasitesi sayesinde her zaman en sağlıklı, en lezzetli ve en güvenilir suyu iletme çabasındadır. Sağlıklı su, yediden yetmişe herkes için haktır. Bu motto ile yola çıkan Waterhero, sağlıklı su ile gelecek sağlıklı yaşamın evlerinize ulaşmasını sağlıyor. Waterhero 2004 senesinden beri sektörün önde gelen firmalarından biri olarak organik, sağlıklı ve güvenilir sıfatlarını hak ederek hizmet vermeye devam etmektedir.


Waterhero İle Sağlıklı Su, Sağlıklı Hayat…

Waterhero Su Arıtma Sistemleri ülkemizde her zaman sağlıklı, steril ve kolay şekilde suya ulaşmayı hedefleyerek yola çıkmıştır. Türkiye’nin dört bir yanında iyi suya ulaşmanız için çalışmalarını sürdürmektedir. Diğer markalardan ayıran en önemli özelliği ise müşterilerine satış sonrası da destek sağlamasıdır. Waterhero Su Arıtma Sistemleri uzun vadeli kullanım avantajına sahiptir. İsterseniz bu sistemi tercih edeli 3 gün olsun, isterse de 10 yıl olsun Waterhero aynı hassasiyette destek vermekten mutluluk duyar. 81 ilde aynı hız, güler yüz ve profesyonellik ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Yüzde Yüz Milli Sermaye ile En Güvenilir Su Arıtma, Şimdi 81 İlde!

Waterhero Su Arıtma Sistemleri, yüzde yüz milli bir sistemdir. Bu sayede en uygun fiyatlara en kaliteli hizmet anlayışınıza ulaşmanız da mümkündür. Waterhero içme suyunuzun kalitesini ve steril yapısını üst düzeyde tutmaktadır. Gerçek su lezzetini ve kokusunu unuttuğumuz şu günlerde, Waterhero sayesinde saf ve temiz suyun tadı, sizleri çocukluğunuza davet ediyor. Waterhero Su Arıtma Cihazları’nı tercih ederek yalnızca üstün performans sağlayan bir ürün değildir. Bununla beraber geniş servis ağımız ve profesyonel yaklaşımımız ile maksimum verim almanız da mümkün olur. Son teknoloji ürünü olan arıtma cihazlarında bulunan Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmeniz şimdi çok daha kolay.

Waterhero Su Arıtma Sistemleri; müşterilerinin steril ve güvenli suya erişimini sağlamak için destek olmaktadır. 81 ilde yayılan geniş servis ağı ile minimum fiyata optimum kaliteyi bir arada sunan Waterhero Su Arıtma Sistemleri, içme suyunuzun kalite standartlarını zirveye ulaştırmak üzere özel olarak dizayn edilmiştir. Son teknoloji ürünü olan cihazlar, Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su tüketimine olanak sağlayarak sağlığınızı korumayı hedefliyor.

Waterhero Su Arıtma Cihazları’nı yaşamınıza dahil ederek hayat kalitenizi arttırabilirsiniz. Sağlıklı ve lezzetli su ile kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını rahatlıkla güvence altına alabilirsiniz.

Memnuniyetiniz, güvencemizdir…Vizyonumuz

Su arıtma sektöründe ülkemizde ve dünyadaki son trendleri ve teknolojiyi takip etmek; dolayısı ile başarı sağladığımız deneyimlerimizi gelecek nesillere aktarmak ve ortaya insanlığa, doğaya ve toplumumuza yararlı çalışmalar koymaktır. Bütünü kapsayan çalışmalarımız ile ekonomiye, çevreye ve müşteri kitlemize en yararlı hizmet ortamını sağlamak ve başarılarımızla gelecek nesillere yön vermek hedefimizdir.Misyonumuz

Su arıtma teknolojisine dair son teknoloji sistemlerini inceleyerek müşterilerimize dünya standartlarına sahip kalitede çözümler sunmak ve müşterilerimizi güvenin tesis edildiği üstün hizmet anlayışına örnek teşkil eden su arıtma çözümleri ile buluşturmaktır. Hayati önem taşıyan suyun, en sağlıklı ve steril biçimde müşterilerimize ulaşmasını sağlamak birinci önceliğimizdir. Doğaya ve insanlığa örnek çözümler sunarak en gelişmiş avantajları müşterilerimize sunmak esas bilincimizdir.


7/24 Şimdi Ara